Вимоги до учасників

1. Заявники повинні бути уродженцями країн, жителі яких допущені до участі в Грін-кард лотереї поточного року. У більшості випадків людина є уродженцем країни, в якій народився.

Громадянам нижчезазначених країн не дозволено! брати участь в Грін-кард Лотереї DV-20, тому що за останні 5 років більше 50000 чол. з цих країн іммігрували в США:

БАНГЛАДЕШ, БРАЗИЛІЯ, КАНАДА, КИТАЙ (материкова частина), КОЛУМБИЯ, ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА, САЛЬВАДОР, ГАЇТІ, ІНДІЯ, ЯМАЙКА, МЕКСИКА, НІГЕРІЯ, ПАКИСТАН, ФІЛІППІНИ, ПЕРУ, ПІВДЕННА КОРЕЯ, БРИТАНІЯ (крім Північної Ірландії) і її залежні території, а також В’єтнам.

Уродженці Гон-Конга, Макао і Тайваню допущені до розіграшу.

Якщо Ви не є уродженцем країн, перерахованих вище, то Ви можете брати участь в Грін-кард.

Вимоги до учасників Грін-кард лотереї (за рівнем освіти або робочої кваліфікації).

2. Для участі в Грін-кард лотереї, слід дотримуватись таких вимог:

мати як мінімум закінчену середню освіту (напр, 11 (10) класів школи, або 8 класів + училище, коледж, технікум навчання стаціонар (не заочно); якщо у Вас освіту вище середнього — це доп. плюс;
АБО мати дворічний досвід роботи протягом останніх п’яти років за фахом, що вимагає як мінімум два роки навчання або практики.
Для визначення рівня робітничої кваліфікації буде використовуватися O * Net OnLine база даних Департаменту Праці США. Посилання на список схвалених спеціальностей розташована на сайті консульства: www.travel.state.gov
не мати поточних непогашених судимостей або судимостей у минулому по важким статей.
не мати зараз небезпечних для суспільства захворювань (напр. туберкульоз, шизофренія та ін.)

Якщо Ви не відповідаєте цим вимогам, Вам НЕ слід брати участь в програмі «грін кард DV-Lottery».