Октябрь 21, 2017

Вимоги до фотографій

Американські стандарти помітно відрізняються від українських, тому дуже важливо бути впевненим в тому, що все зроблено правильно.

1. Композиційні вимоги до фотографії

Заявник отримає автоматичну дискваліфікацію на інтерв’ю в посольстві, якщо відправлені з первісною заявкою цифрові зображення не будуть відповідати наступним композиційним вимогам:

Положення голови:

 • Особа на фото повинна дивитися прямо в камеру;
 • Голова особи на фото не повинна бути нахилена убік, піднята вгору або пущена вниз;
 • Голова особи на фото повинна займати від 50-ти до 69-ти відсотків зображення по висоті. Очі повинні знаходитися на рівні від 56-ти до 69-ти відсотків від повної висоти зображення (це відстань між нижнім краєм зображення і лінією розташування очей);
 • Тіні на обличчі або на фоні неприпустимі.

УВАГА! Всі ці відсотки повинні бути дотримані ОБОВ’ЯЗКОВО! Заявки в Америці перевіряє спеціальна програма (Не валідатор на сайті) для розпізнавання осіб. Якщо відсотки не дотримані, заявка автоматично відсівається і не бере участі в розіграші!

 

Приклад цифрового зображення і розмірів голови
Правильные пропорции фото на лотерею Грин карт

Фон фотографії:

Для фотографії необхідно використовувати нейтральний, світло-забарвлений фон.
Фотографії, зроблені на темному фоні або на фоні поверхні з декоративним або іншим візерунком, а також на фоні, перевантаженому деталями, прийматися не будуть.

Фокус:

Фотографії, на яких зображення особи, що фотографується розфокусовані, не братимуться.

Декоративні елементи:

Фотографії, на яких особа зображена у темних окулярах, звичайних окулярах, або ж на його обличчі знаходяться будь-які інші предмети оздоблення, прийматися не будуть.

Головні убори та капелюхи:

Фотографії, на яких заявники зображені в головному уборі, приймаються лише в тому випадку, якщо носіння головного убору обумовлено релігійними переконаннями, але навіть в цьому випадку головний убір не повинен закривати будь-яку частину обличчя заявника. Фотографії, на яких заявники зображені в традиційному національному або будь-якому іншому головному уборі, носіння якого не обумовлено релігійними переконаннями, прийматися не будуть. Фотографії, на яких заявники зображені у військовому головному уборі або головному уборі будь-якої авіакомпанії, або будь-якому іншому головному уборі, що є частиною професійної уніформи, прийматися не будуть.

2. Технічні вимоги

 • Формат зображення: jpg
 • Розмір файлу зображення: максимум 240 кілобайт
 • Дозвіл зображення і розміри: від 600 пікселів на 600 пікселів до 1200 на 1200 пікселів
 • Глибина кольорового зображення: 24-бітова кольорова
 • Давність фотографії: знімок повинен бути зроблений не пізніше 6 місяців до моменту подачі заявки на Green Card. Якщо прикласти той же фото, яке було докладено в минулому році, заявка буде дискваліфікована.
 • У фотографіях не допускається робити будь-які зміни.
  Важливість відповідності фотографії вимогам

Дуже великою помилкою може стати неуважне ставлення до підготовки фотографії.

Здавалося б, заповнити заявку на грін карту не складно, робиться це безкоштовно, шанс виграти відносно невеликий. Така простота породжує хибне відчуття, що це несерйозно, типу покупки лотерейного квитка: виграю — добре, немає — ну й добре.

Однак тут криється величезна небезпека — якщо заявка заповнена не вірно, неповно, або якщо прикладена неправильна фотографія, це буде перевірено лише консулом в посольстві на інтерв’ю — і відкриється в самому кінці предімміграціонной епопеї!

Уявіть — ви зібрали десятки документів, довідок, перевели їх і запевнили, заповнили спеціальні складні формуляри, підготували оцінку нерухомості, побудували плани на нове життя, пройшли медкомісію (з кожного члена сім’ї близько 200 доларів плюс щеплення), оплатили співбесіду (це ще по 330 доларів (до 2 лютого 2012 року було 819 доларів) з кожного члена сім’ї), хвилювалися, готувалися до інтерв’ю, прийшли — і отримали Автоматичний відмову через одну фотографію в першій заявці!

Крім краху надій ви понесете і досить серйозний матеріальний збиток (на сім’ю з чотирьох осіб — двоє дорослих і двоє дітей) збиток складе 330 х 4 + 200 х 4 = 2120 доларів! Плюс оплата за довідки, дублікати, переклади, пересилання документів тощо.

Приклад (достовірний факт): ця фотографія одного з дітей була прикладена до заявки від Узбекистану на DV-2008. Через фон на цій фотографії було відмовлено у візах всій сім’ї на інтерв’ю в Ташкенті (в той час оплата інтерв’ю була ще більше — 819 доларів з людини, відмовили всій багатодітній родині):

Отказ в визе из-за неправильной фотографии в заявке на лотерею Грин Карт

Будьте вкрай уважні! Відмова, винесена консулом через неправильні фотографії, оскарженню не підлягає.

Як відправити нам фотографії

Всі Ваші фотографії Ви можете відправити нам по е-mail: green-card@exkursia-tour.com.ua, вказавши у полі «ТЕМА»: «ФОТОГРАФІЯ (ВАШІ П.І.Б.)», щоб уникнути путанніци.